Zamknij

Twój koszyk

Razem: 0.00 zł
Razem z VAT: 0,00 zł
Przejdź do kasy

Drugi sklep drogerii dm w Tarnowie

REKLAMA

Zakupy pełne radości, w korzystnych cenach i z całą gamą dodatkowych atrakcji czekają na mieszkańców Tarnowa już w najbliższy czwartek (22.02.2024) od godziny 8:00 rano. A to wszystko z okazji otwarcia nowej drogerii dm, przy al. Jana Pawła II 29.

Nowo otwarta drogeria będzie już drugim sklepem dm w mieście, siódmym w województwie małopolskim i dwudziestym trzecim w Polsce. Zgodnie z zapowiedzią w tym roku dm planuje podwojenie liczby swoich sklepów i dalszy rozwój w południowo-zachodniej części kraju.

"Tarnów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym i turystycznym na mapie Małopolski, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy otworzyć tu nasz drugi sklep. Po ubiegłorocznym debiucie wiemy, że mieszkańcy Tarnowa polubili drogerię dm i chętnie robią u nas zakupy. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 15% rabat powitalny na całe zakupy, zestawy mini prezentów, darmowy żel pod prysznic marki własnej Balea i szereg atrakcji dla całych rodzin. Mamy nadzieję, że nasza atrakcyjna oferta i zawsze gotowy do pomocy zespół doradców w sklepie podbiją serca kolejnych klientów. Już od 22 lutego zapraszamy wszystkich tarnowian na zakupy do naszego nowego sklepu przy al. Jana Pawła II 29, od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00" mówi Maciej Stanisławczyk, kierownik regionalny dm w Polsce.

Co znajdą klienci w drogeriach dm? - szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. W dziale dziecięcym sklepu dm rodzice kupią wszystko dla niemowląt i dzieci. Co więcej w asortymencie dostępna jest także żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karma dla zwierząt. Wśród kupujących szczególną popularnością, cieszą się produkty marek własnych, w tym marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde, czy popularna marka własna Balea.Szerokie alejki, jasna i przyjazna aranżacja wnętrz sklepów sprawia, że zakupy są wygodne i przyjemne. Obok bezpłatnego dystrybutora z wodą w sklepie znajdują się fotokioski z usługą natychmiastowego wydruku zdjęć, a nawet stacja do darmowego pakowania prezentów. W nowym sklepie w Tarnowie na miłośników makijażu czeka aż 13 szaf makijażowych, z czego 5 z markami własnym dm. Rodzice na miejscu znajdą przewijak z zapasem pieluch marki własnej babylove. Dla najmłodszych dm przygotował bujanego konika oraz małe wózki zakupowe.Tym, co wyróżnia dm na polskim rynku są ceny. Drogerie gwarantują atrakcyjną i trwałą cenę półkową, która nie jest podwyższana przez okres minimum 4 miesięcy od daty ostatniej podwyżki widocznej przy każdym produkcie. Dzięki temu klienci nie muszą już polować na promocje danych produktów i kupować na zapas, bo w dm ceny są trwałe korzystne. dm wychodzi z założenia, że nie należy sztucznie zawyżać cen, by potem obniżać je na krótki okres, zmuszając klienta do kupowania produktów na promocjach, a nie wtedy, kiedy faktycznie ich potrzebuje. Drugim wyróżnikiem są atrakcyjne oferty kuponów rabatowych w aplikacji dm oraz dodatkowe kupony PAYBACK. W skali miesiąca to łącznie około dwudziestu różnego rodzaju kuponów, które w połączeniu z gwarancją trwałej ceny tworzą korzystną ofertę dm.Na uroczyste otwarcie drogeria przygotowała dodatkowy 15% rabat powitalny oraz kremowy żel pod prysznic marki własnej Balea. Będzie można otrzymać go w prezencie przy zakupach za okazaniem kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić. Oferta ważna jest do 2 marca lub do wyczerpania zapasów. Dodatkowo na odwiedzających drogerię dm czekać będą mini prezenty, atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym Misiem Czyścioszkiem - Saubär.Powierzchnia sali sprzedaży dm w Tarnowie wynosi ponad 500 m2. Drogeria zadbała o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w ławeczkę do odpoczynku. Na klientów czeka komfortowy parking. Sklep dm otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 20:00.

REKLAMA
Subscribe to newsletter

Subscribe to receive the latest blog posts to your inbox every week.

By subscribing you agree to with our Privacy Policy.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Najnowsze wydanie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.