Zamknij

Twój koszyk

Razem: 0.00 zł
Razem z VAT: 0,00 zł
Przejdź do kasy

Colliers przejmuje w zarządzanie drugi budynek kompleksu biurowego .KTW

REKLAMA

Colliers, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, przejęła w zarządzanie drugą część katowickiego kompleksu biurowego, należącego do TDJ Estate – .KTW II. Firma zarządza również pierwszym etapem inwestycji – .KTW I.

.KTW II to nowoczesny, 31-piętrowy biurowiec oddany do użytku w lutym 2022 roku. Wchodzi w skład kompleksu biurowego .KTW zlokalizowanego u zbiegu alei Roździeńskiego oraz ulicy Olimpijskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych obiektów Strefy Kultury: Międzynarodowego Centrum Kongresowego, hali widowiskowo-sportowej Spodek oraz siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i Muzeum Śląskiego. Jego łączna powierzchnia wynosi ponad 62 tys. mkw., z czego 58 tys. mkw. zajmują biura, pozostałą część (niemal 4 tys. mkw.) przeznaczono na lokale handlowo-usługowe.

– Od samego początku w realizacji naszej flagowej inwestycji – kompleksu biurowego .KTW – stawiamy na profesjonalizm oraz wysoką jakość. .KTW jest wyrazem tego, co w Katowicach i całym obszarze metropolitalnym najlepsze, symbolizuje nasze zaangażowanie w rozwój regionu. Najwyższy budynek na Śląsku wymaga najlepszej jakości obsługi, dlatego też po raz kolejny nasz wybór padł na firmę Colliers, która już od 4 lat z powodzeniem i nieprzerwanie zarządza .KTW I – niższym budynkiem wchodzącym w skład kompleksu – mówi Bartłomiej Solik, Partner Zarządzający w TDJ Estate.

W ramach .KTW II na rynek katowicki trafiło blisko 40 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej. Na trzech kondygnacjach podziemnych zlokalizowano parking. Wnętrze biurowca zaprojektowano według standardów zrównoważonego rozwoju, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych, co zapewniło mu certyfikat w systemie BREEAM na poziomie Excellent. W obiekcie znajdują się m.in. lobby recepcyjne, kantyna, kawiarnia, centrum medyczne czy punkt oferujący usługi finansowe.

– Cieszymy się, że kolejny budynek jednego z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów biurowych w Katowicach dołącza do naszego portfolio. Zarządzanie oboma biurowcami .KTW umożliwi nam budowanie synergii między nimi i holistyczne dbanie o komfort najemców. Dziękujemy firmie TDJ Estate, że po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i możemy z powodzeniem kontynuować naszą długoletnią współpracę – mówi Agnieszka Krzekotowska, Senior Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers.

Portfolio nieruchomości zarządzanych przez Colliers w Katowicach stale się powiększa i obecnie obejmuje 110 tysięcy mkw. powierzchni biurowej. Pod opieką zarządców Colliers znajdują się: Face2Face Business Campus A i Face2Face Business Campus B oraz oba budynki kompleksu biurowego .KTW.

REKLAMA
Subscribe to newsletter

Subscribe to receive the latest blog posts to your inbox every week.

By subscribing you agree to with our Privacy Policy.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.

Najnowsze wydanie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.